Únor 2010

HD

28. února 2010 v 9:10 | NIKKI |  Galerie

DUFF

28. února 2010 v 9:09 | NIKKI |  Galerie

HILL

28. února 2010 v 9:08 | NIKKI |  Galerie

Hilary Duff:-D

28. února 2010 v 9:07 | Nikki |  Galerie

Hilary Duff

27. února 2010 v 14:29 Novinky o hvězdách
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/NZ-tB4m5-vw&hl=cs_CZ&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/NZ-tB4m5-vw&hl=cs_CZ&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

Hilary Erhard Duff

27. února 2010 v 14:25 | nikouka |  Novinky o hvězdách
Hilary Erhard Duff (* 28. září 1987, Houston, Texas) je americká herečka a zpěvačka. Po získání slávy v televizním seriálu Lizzie McGuire pokračovala dále ve své herecké kariéře. Mezi její nejznámější filmy patří Dvanáct do tuctu (2003) nebo Moderní Popelka (2004). Hilary se rozhodla dobýt i svět pop-music a vydala několik velmi úspěšných alb. Vydala i svou vůni pod značkou parfémů Elizabeth Arden.
Hilary Duff se narodila v Houstonu a je druhé dítě. Její otec se jmenuje Bob Erhard Duff a je majitelem obchodů a zároveň se stará o její kariéru, matka se jmenuje Susan Colleen Duff a je ženou v domácnosti.[1][2]
Matka vedla Hilary k herectví stejně jako její sestru Haylie Katherine, obě dívky vyhrávaly na různých divadelních soutěžích.
V šesti letech vyhrála Hilary baletní soutěž a hned na to byly se sestrou obsazeny do několika reklam.[3]

EMO!!!

27. února 2010 v 14:20 | nikki |  Galerie

Krásná jako Vanessa

27. února 2010 v 9:55 Novinky o hvězdách

Její styling je originální, Vanessa prostě ví, jak na to, aby byla sexy, a přitom nevypadala zmalovaně nebo si zbytečně nenaložila pěkných pár let navíc. Není těžké naučit se líčit jako ONA... Chceš to zkusit? Poradíme ti, i jakou kosmetikou se rozmazlovat, abys byla stejně dokonalá, jako je tahle kočka z LA!


Základní beauty patero podle Vanessy

1) Vlasy jako samet!

Základ je v kvalitním šamponu a šetrném mytí bez zbytečného drbání pokožky a rvaní vlasů nevhodným hřebenem! Pokud nemusíš, vlasy nefénuj, nech je jenom volně proschnout a zásadně používej kondicionér!

2) Pleť jako dětská p......:-)

Jak na to? Vždy se a) odlič, i kdybys měla usnout s tamponem a odličovací vodou v ruce. Za b) používej kosmetiku vhodnou pro sebe, což znamená, že nebudeš "krást" mamčin noční krém a s pupínky bojovat s tátovou vodou po holení. Nech si v lékárně ZDARMA zjistit, jaká kosmetika by pro tebe byla ta NEJ!

3) Buď tak trochu lakomá!

Jasně, jsi fakt kámoška, že se s kdekým rozdělíš o svou řasenku, pudr a lesk na rty, ale tvá pleť ti za to moc vděčná nebude. Můžeš si tak zbytečně "pomoct" k oparu, pupínkům nebo zánětu oka! Pro dobrotu na žebrotu, znáš to?! Vanessa by třeba nic ze šminek nepůjčila ani skalní kámošce Ashley, a to je co říct!


4) Buď svá!

To znamená, že když si kámoška vyrve obočí v prehistorickém stylu Pamely Anderson, ty ji rozhodně nebudeš následovat. Každému sluší něco jiného, proto zásadně zvýrazňuj to, co je extra vysloveně na tobě! Jo, a vytrhané obočí je mimochodem totálně OUT a nesluší ani Pam, ale to je její boj, že?

T
O SOU RADY JAK SE NALÍČIT SKORO JAKO VANESSA!!!AŽ TO ZKUSIŠ TAK MI DEJ VĚDĚT JAK TO DOPADLO!!!:-D

Si dobrý kamoš/ka???

26. února 2010 v 17:57 | otestuj se!!!nikki
Chystáš se na rande, když zavolá tvůj/tvoje kámoš/ka kvůli trápení s láskou...
Ať se ozve později. Teď zrovna nemám čas!1 bod
Hned se za ní/m vypravím a utěším ji/ho...2 body
Vyslechnu si, co ji/ho trápí, a později se u něj/ní zastavím.3body
Tvůj/tvoje kámoš/ka nedorazil/a na schůzku. Teď trčís v kavárně sám/sama...
Snad se mu/jí nic nestalo. Dělám si starosti. :-(2 body
Co se dá dělat. To se prostě může stát...3body
Zavolám někomu a hodím s ním řeč...1bod
Narozeninový dárek od kamaráda se ti vůbec nelíbí. Přiznáš mu to?
Nenápadně se zeptám, jestli to jde vyměnit...1bod
Poděkuju a za jeho zády dárek pomluvím!2body
Mám radost ze všeho, co mi moji kamarádi věnují!3body
S kamarádem/kamarádkou jste se zamilovali do stejné/ho holky/kluka...
Přátelství má přednost: Oba se na to vykašleme!3body
Nebudu se přece s kámošem/kou hádat! Radši mu/ji přenechám!1bod
Jasně, že ho/ji získám já - vypadám totiž líp!2body

0-30 bodů

Best friend/ka!

No jasně Jsi zaručeně nejlepší kámoš/ka, jakého/jakou si kdo může přát. Jsi ochotný/á kdykoli pomoct každému, kdo to zrovna potřebuje. A ať mají tví kamarádi jakýkoliv problém, vždycky najdeš řešení. Bylo by ale hezké, kdyby se občas někdo postaral taky o tebe a pomohl ti...
35-60 bodů

Prostě kamarád/ka!

Máš svoji hlavu a snažíš se být nezávislý/á. Když je ale kamarád/ka ve velkém průšvihu, rád/a mu/jí pomůžeš. Protože i ty uvítáš, když tě někdo utěší, pokud máš problémy. Když tě ale někdo otravuje s prkotinami, pošleš ho někam...
65-90 bodů

Kamarádství? Co to je?

Nemáš na své kámoše moc času. Když ti vykládají o svých problémech, nudí tě to. Přece nebudeš někoho utěšovat!? Naše rada: zajímej se víc o druhé, jinak brzy nebudeš mít nikoho, komu by ses mohl/a svěřit ty, až to budeš potřebovatNew blog city

26. února 2010 v 17:50 | NIkki
Takže,tedka začínám z obnovením a moc moc moc velkým vylepšovánim svého blogu!!!do komentářů mi napište co by ste zde rádi přivítali,budu ráda a ráda to splním.
Na tomto blogu tedka zakládám různé rubriky jako třeba novinky o hvězdách,pak ruzný příběhy,koukni se taky na fotčky,prostě rekonstruuju a budu na tom pracovat!!!
Snad se to za pár týdnu..........zlepší!!!
Na můj blog se mužeš i přihlásit nebo odebírat novinky a td.......
Tedka se zatím chystám udělat něco jako komixy,rady pro holky i kluky=poradna.........
díky moc že sis toto přečetl!!!!!Nikki
Zakladatelka