Březen 2011

New blog mé kámošky

31. března 2011 v 19:45 SB
AHOJKY!!!
MOJE KÁMOŠKA MÁ NOVÝ BLOG,JEHOŽ TÉMA JE ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ!
TAKŽE VŠICHNI,KDO MÁTE RÁDI ORDINACI TAK SE NA JEJÍ BLOG KOUKNĚTE,ALE I VI CO JÍ NESLEDUJETE NEBO TAK TAK SE TAM MŮŽETE TAKÉ DÍVAT A SOUTĚŽIT,....
BUDE RÁDA KDYŽ JÍ NECHÁTE KOMENT NEBO TAK PROTOŽE STÍM TEPRVE ZAČINÁ,ZNÁTE TO ŽE???
JEJÍ BLOG JE www.ordinnka2.blog.cz


Avril Lavigne se znovu vdá

27. března 2011 v 18:30 Novinky o hvězdách
když se zpěvačce v červenci 2010 rozpadlo po čtyřech letech manželství s Deryckem Whibleym, na svatební zvony nezanevřela a chce se znovu vdát."Je to jenom o lásce a to je moje priorita číslo jedna," svěřila se Avril, která teď randí s hvězdou jedné televizní reality show Brody Jennerem. "Doufám, že jednou budu mít děti a k nim všechno tohle patří. Teď se hodně soustředím na kariéru, album a na turné, ale jestli se mi jednou tohle přihodí, nebudu se vůbec bránit," pokračuje.

Avril (26) je ke všemu moc ráda, že má s Derykem (31) i po rozvodu pořád super vztah a mohli spolu pracovat na jejím posledním albu Goodbye Lullaby. "Nevídáme se samozřejmě pořád, ale můžu říct, že jsme velmi dobří přátelé. Já ho respektuji jako osobnost i jako dost dobrého umělce," vysvětlila Avril.

"Hodně mu volám a pořád se na něco ptám. Vypadá to pak takhle: ´Měla bych na tebe pár hudebních dotazů, pomůžeš mi..?´ Deryck má skvělé srdce a je prostě úžasný. Vždycky tu budeme jeden pro druhého."Zdravím vás :-)

27. března 2011 v 15:01 Deníček:-*
AHOJKY:-)
ÁÁ ZROVNA PÍŠU Z NAŠEHO NOVÉHO POČÍTAČE,PROTOŽE TAM STAREJ VE V PR....!
JINAK HNEDKA VEDLE V KUCHYNI,PRÁVĚ PROBÍHÁ OSLAVA SLAVÍ TATKA,A BRÁCHA:-)
TAKŽE MÁME MOC JÍDLA A TAK!!!
JINAK VČERA SEM NIKAM NEMOHLA PÁČ SEM ZVRACELA A PAK SEM USNULA U TELEVIZE!JO NEVIDĚL STE NĚKDO NA NOVA CINEMA BARVA KOUZEL???
NO DNESKA UŽ JE MI DOBŘE!TAKŽE ZÍTRA ŠKOLA!
TAK ZASE NAPÍŠU ASI VEČER,TAK PÁÁÁ ZATÍM!
TAKŽE BUDU OBÍHAT TAK NEBOJTE,ŽE BYCH ZAPOMNĚLA!!!

Česko Slovenská SuperStar - Jan Bendig a Ewa Farná

27. března 2011 v 14:57
__flashReplacement__
Česko Slovenská SuperStar - Jan Bendig a Ewa Farná

Miss singer-5.kolo,...

20. března 2011 v 12:09 SOUTĚŽĚ,VYHHODNOCENÍ
PROMINTE ŽE SEM SEM DLOHO NEDALA MISS SINGER,ALE NĚJAK MI TO VYPADLO Z HLAVY TAKŽE JE TU 5.KOLO:
1.DO PÁTEHO KOLA NEPOSTOUPILA:KATTY PERRY
MILEY CYRUS
HANNAH MONTANA
SHAKIRA
SELENA GOMEZ

Ahojky,... :-)

20. března 2011 v 11:57 | °Nikita° |  Deníček:-*
AHOJKY!!!
ÁÁÁ VÍKEND BYL CELKEM FAJNE!SEM SPALA U SVÝ KÁMOŠKY V JEJÍM NOVĚ PŘESTAVĚNÝM POKOJÍKU(ONA JE DĚSNEJ STRAŠPYTEL) :-D
ZROVNA POSLOUCHÁM HIT RÁDIO FAKTOR(DÁVAJ KABÁTY-POHODA)
JINAK NEVÍM JESTLI JSEM DIVNÁ,ALE MÁM TEDKA OBDOBÍ,ŽE SE POŘÁD TĚŠÍM DO TÝ ŠKOLY ANI NE TAK NA TO UČENÍ MUČENÍ,ALE PROSTĚ NA TO BEJT TAM S KÁMOŠEMA A TAK :-D
TAK PÁÁÁ

Taylor a Selena :-*

13. března 2011 v 19:08 Novinky o hvězdách
Taylor Swift neprožívá zrovna happy období. Je zklamaná z nešťastné lásky a jediné, co ji drží nad vodou, je kamarádství se Seli!
Ten podrazák! Nejdřív jí zamotá hlavu tak, že ani netuší, kde ji má, a pak, po pouhých dvou měsících, jí dá kopačky a ještě k tomu tak trapně - po telefonu?! No, co to je? "Neklapalo nám to," - touhle ohranou frází ukončil herec Jake Gyllenhaal (30) vztah s Taylor Swift (21). Ubohost!

Po nevydařených láskách Tayloru Lautnerovi (19) a Joe Jonasovi (21) neměla zpěvačka štěstí v lásce ani tentokrát. Ale místo truchlení se Tay jen statečně usmívá. Důvod? Selena Gomez! Ta je teď pro Taylor maximální oporou a pomáhá jí uzdravit zlomené srdíčko. Přitom tahle "kouzelnice z Waverly" neváhá obětovat své štěstí! Od ledna je totiž Selena blázen do Justina Biebera (17).

"Snažím se být tou nejlepší kámoškou! Chci, abychom si s Taylor mohly na maximum věřit! Miluju ty víkendový odpoledne, kde sedíme u mega zmrzlinových pohárů a řešíme naše holčičárny," říká Selena. Nejvíc se stará o to, aby její nejlepší kámoška přišla na jiné myšlenky a aby nemyslela na toho necitu!


Kusowky-:-D

13. března 2011 v 19:06 Kusowky