Červenec 2011

Ehm..co se bude dít

24. července 2011 v 22:29 Info
MOC SE OMLOUVÁM,ŽE SEM TU NEBYLA,ALE BYLA SEM NA TÁBOŘE...
TÁBOR SEM SI MOC UŽILA,ALE JELI SME NA VÝLET DO VODNÍHO RÁJE A PAK Z TOHO SKORO CELEJ TÁBOR ZVRACEL..ALE JÁ NE,TAK SEM BYLA HAPPY :D
JINAK ZEJTRA JEDU NA DALŠÍ TÁBOR NA 10 DNŮ..TAKŽE TU NEBUDU
MOC SE TĚŠÍM AŽ ZAČNOU PRÁZDNINY V TELČI,NA TY ČEKÁM A ZA CHVÍLI SE KONEČNĚ DOČKÁM...
TAKŽE ASI TAK DO 3.8.TU NEBUDU..TAK SE OMLOUVÁM... :-)
MĚJTE SE A UŽÍVEJTE PRÁZKY... ;-)

Jan Komínek <3

10. července 2011 v 10:09 Galerie

Joe Jonas-návrhář ou

10. července 2011 v 9:55 Celebrity

Stejně jako spousta jiných Disney stars (Demi Lovato,Selena Gomez atd.) i prostřední z Jonas Brothers touží po své vlastní fashion kolekci.


Joe si zajel do italského Milána na tamní největší svátek módy, Fashion Week. Navštívil spoustu přehlídek pánského oblečení těch nejlepších značek, nejvíc mu prý ale učaroval Calvin Klein.

Joe navíc přiznal, že právě pod štítkem CK by rád navrhl vlastní módní řadu: "Zašel jsem na přehlídku Calvina Kleina a zjistil jsem, že všechno jejich oblečení je naprosto cool a jejich fashion show byla velmi zábavná. Nakonec jsem se seznámil s několika lidmi z vedení. Řekl jsem jim, že mě móda zajímá a že bych rád jednou navrhl vlastní kolekci a oni mi odpověděli: ´Proč ne hned?´. Takže se už moc těším, co z toho vznikne."

Joe se zajímá o módu od malička a je pro něj velmi důležité být vždycky IN. Na druhou stranu ale tvrdí: "Musím se ve svých věcech vždycky cítit pohodlně. Kdybych byl napresovaný v super úzkých džínách, které by mě všude tlačily, tak bych si připadal jako blbec, i kdyby byly super moderní!"

Snoop Dogg chce vydat svůj slovník

10. července 2011 v 9:53 Celebrity
'Doggtionary' - to je to, po čem teď Snoop Dogg touží nejvíc. Copak má pocit, že mu nikdo nerozumí?
Slovník řeči Snoop Dogga! Tak nějak si to asi rapper představuje. Chce v něm vydat slova a fráze, které používá ve své běžné řeči.

"Používat svoje vlastní slova je jako droga. Hraju si s podstatnými jmény, s příslovci… dávám je do souvislostí, jak se mi to líbí. I lidem se to líbí, jenže než si zvyknou, tak mi nerozumí," vysvětluje rapper, který je známý svým ´vlastním jazykem´.

"Chci v 'Doggtionary' uvést všechny fráze, které mám rád. Hodně je používám i ve svých textech, takže teď budou jasné úplně každému. Myslím, že se to chytne!" dodává sebejistě.

Tak uvidíme, jestli se za pár let už nebude mluvit ´english´, ale ´doggish´...


Prázky,...

10. července 2011 v 9:47 Deníček:-*
AHOJKY!
TAK CO PRÁZKY?U MĚ FAJNE,ALE ZATÍM SE CELKEM NUDÍM...
16.7.JEDU NA POUŤ TAKŽE SE MOC TĚŠÍM A PAK 17.7 JEDU NA TÁBOR TAKŽE TAKY NATĚŠENOST..
JINAK VČERA SEM BYLA NA JEDNÝ OSLAVĚ,KDE TO BYLO PROSTĚ BOMBASTICKÝ..MOC SEM SI TO TAM UŽILA...ALE BYLO TAM NEJVÍC MOC JÍDLA A TAK SEM SE PŘEJEDLA...
JO A KDYŽ SME JELI DOMŮ ASI O PŮLNOCI,TAK BRÁCHOVÉ V AUTĚ SPALI A JÁ SEM SI VZALA TAKOVÝ TY BONBONY CO PRODÁVAJ V LÉKARNĚ NA TU ENERGII TAK SEM SI VZALA 2 A CELOU CESTU SEM ZPÍVALA V AUTĚ ZROVNA CO DÁVALI V RÁDIU A PAK PUSTILI ABBU..:-D
ALE JAK SME PŘIJELI DOMŮ TAK SEM STEJNĚ NEMOHLA USNOUT...:-D