Srpen 2011

Selena Gomez:Kvůli lásce se už nezmění

20. srpna 2011 v 22:18 Celebrity
Star se už jednou přihodilo, že se kvůli své lásce začala chovat jinak. Kvůli Justinovi to ale nebylo!
Selena (19) se jednou v životě nechala svou láskou unést na tolik, že dělala jen to, co se jejímu tehdejšímu klukovi líbilo. "Nebyla jsem sama sebou," svěřuje své zkušenosti: "Oblékala jsem se tak, jak si on přál, říkala jen to, co ho bavilo poslouchat a nebyla jsem schopná cokoli rozhodnout bez toho, abych se s ním poradila. Všichni moji kamarádi ho nenáviděli, ale já jsem je neposlouchala. Říkala jsem si, že do našeho vztahu nevidí!"

"Vždycky jsem musela být perfektně upravená, nikdy jsem se před ním neukázala v teplácích, i když je naprosto zbožňuju. Nemohli jsme si koupit jídlo, pokaždé jsme museli jíst ve vybrané restauraci," vzpomíná ´kouzelnice z Waverly´: "Málo jsem se smála, protože výbuchy smíchu byly podle něj neurvalé a nikdy jsem se na party nemohla spontánně zvednout a začít tančit, protože by ho to urazilo. Nedělala jsem nic z toho, co mám ve skutečnosti ráda."

Šílené! Takhle to šlo celý jeden rok až do té doby, než se přítel se Sel začal nudit: "Byla jsem to jen já, kdo se snažil být perfektní. Jemu na mých názorech nezáleželo a dělal si co chtěl." Jen pár dní po rozchodu si zpěvačka uvědomila, že vůbec nebyla sama sebou a zařekla se, že už nikdy nedopustí, aby jí kdokoli změnil.


O5 Zpět...

20. srpna 2011 v 22:14 Deníček:-*
AHOJKY!
PRÁVĚ DNESKA SEM SE VRÁTILA Z DOVOLENÝ...
NEBYLY SME U MOŘE NEBO TAK,ALE JELI SME DO BESKYD,UBYTOVANÍ JSME BYLI V HORNÍ BEČVĚ V JEDNOM PENZIONU...JEZDILI HODNĚ PO VÝLETECH TEDY SPÍŠ KAŽDÝ DEN...BYLI JSME V OSTRAVĚ,NA RADHOŠTI(BYLI JSME U SOCHY RADEGASTA,...)
PAK NA ŠTRAMBERKU,..A TAK DÁL NO....JINAK ZA CHVÍLI UŽ JE TA ŠKOLA,ALE JÁ SE I TROCHU TĚŠÍM,JAKO NA KÁMOŠE NA TO UČENÍ TEDY ROZHODNĚ NE.
ALE PRVNÍ DEN ŠKOLY BUDU MÍT URČITĚ DIVNEJ POCIT NEŽ VSTOUPÍM DO TÝ TŘÍDY,JE TO DIVNÝ POTKAT TY LIDI PO DVOU MĚSÍCÍCH VŠECHNY NAJEDNOU,...ALE TĚŠIM SE NA NĚ :D
CO VY A PRÁZKY UŽILI JSTE SI JE?


Prázdniny sou skoro v čudu

8. srpna 2011 v 23:14 Deníček:-*
AHOJKY!
TAK SEM SE VRÁTILA Z TÁBORA A BYL FAKT SUPER...BYLO TAM 135 DĚCEK A Z TOHO JEN 13 HOLEK,VŠICHNI JINAK KLUCI,ALE NEJLEPŠÍ NA TOM BYLO ŽE TAM BYLI I SLOVÁCI A LIDI Z CELÝ ČR...ALE BYL TO SPÍŠ VOJENSKEJ TÁBOR,BYL TAM AIRSOFT,MILITARY,PAINTBALL,JÁ SEM BYLA TEDA NA VÝTVARNÝM TAKŽE ŽÁDNÝ STŘÍLENÍ NEBO TAK... :D
JINAK SOU TU PRÁZDNINY V TELČI-TAK SEM SE DOČKALA....
JINAK NOVINKY STAR SEM ČETLA ŽE TŘEBA GABRIELA GUNČÍKOVÁ BUDE HRÁT V MUZIKÁLU KLEOPATRA A BUDE HRÁT KLEOPATRU A NA MARKÍZE BUDE ÚČINKOVAT V JEDNÉ TANEČNÍ SHOW...
JINAK TŘEBA ŽE JUSTIN BIEBER A SELENA GOMEZ SE ROZEŠLI,PROTOŽE SELENĚ VADILO S KÝM SE JUSTIN STÝKÁ CHRIS BROWN(KTERÝ NAPADL SVOU DŘÍVĚJŠÍ PŘÍTELKYNÝ RIHANNU),RAPPER KINGSTON(DŘÍVĚJŠÍ KAPESNÍ LUPIČ)
TAK ZATÍM ČAUKY :-*