Liam Hemsworth - Bylo by divné nemilovat Miley

25. února 2012 v 15:33 |  Novinky o hvězdách
Dvaadvacetiletá hvězda nového filmu Hunger Games - Aréna smrti a přítel Disney star Miley Cyrus s námi pokecal nejen o své lásce...
Prý jsi velký fanoušek fast-foodu, co je na tom pravdy?
LIAM: "Je to tak! Když jsem ještě žil v Austrálii, zrovna byl populární film Zhulíme, uvidíme, kde hlavní hrdinové pořád chodí do fast-foodu White Castle. Od té doby jsem se zamiloval do hamburgerů. Když jsem pak přijel do USA, moc jsem se těšil, až do téhle restaurace zajdu, ale byl jsem docela zklamaný. Ten film je mnohem lepší, než jejich burgery. Možná by se s nimi dalo dobře házet..."

Jaké to je, být klukem Miley Cyrus?
LIAM: "Jsem vedle ní opravdu šťastný. Když jsem jí poprvé uviděl, chtěl jsem na ní udělat dojem. Snažil jsem se být profesionál a nepřipouštěl jsem si, že se mi líbí. Jenže když jste vedle někoho tak charismatického jako Miley, bylo by fakt divné se do ní nezamilovat. Ona je jednoduše dokonalá a každý, kdo ji zná, ji zbožňuje!"

Co je tvůj největší koníček?
LIAM: "Box! Boxování miluju! Když chodím na pravidelné tréninky, citím, že mám skvělou fyzickou kondici a jsem v pohodě i psychicky. Vymlátím se tam z každého stresu. Díky boxu jsem vyrovnaný člověk."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama