Duben 2012

Zac Efron se nepovažuje za idola

6. dubna 2012 v 13:04 Celebrity
Přesto, že po něm šílí holky z celého světa, hvězda filmu Muzikál ze střední nechápe, proč je kolem něho takový rozruch.
"Nedokážu říct, jaké to je být idol, protože já se za žádného idola nepovažuji. Nesnáším to slovo. Nemám ho rád. Všude vás to pronásleduje, ale nezasloužíte si to. Je to jako Proč? Jsem to jenom já. Jsem prostě Zac. Jenom Zac."

Mezitím 24-letý herec přiznává, že si pokaždé pečlivě kontroluje kapsy poté, co mu náhodou z kapsy vypadl balíček kondomů na červeném koberci při premiéře filmu Lorax, kde Zac nadaboval hlavní postavu Teda Wigginse.

Zac, který podle všeho randí s herečkou Lily Collins (film Sněhurka - v kinech od 5. 4. 2012), řekl v jedné televizní show: "Nikdy jsem si před vstupem na červený koberec neprohlížel kapsy, ale po tom trapasu jsem s tím začal!"
Alespoň je ale hrdý na to, že neúmyslně propagoval bezpečný sex. A dodává: "Je to skvělé poselství přidané k mnoha z filmu."

Velikonoce,prázdniny,...

6. dubna 2012 v 13:02 Deníček:-*
AHOJKY VŠICHNI!
TAK SOU KONEČNĚ VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY,ŽÁDNÁ ŠKOLA,NIC
BOHUŽEL MOC NEVÍM CO BUDU O VÍKENDU DĚLAT :/ ALE SNAD SE NĚJAK ZABAVÍM,ALE VŮBEC SE NETĚŠÍM NA PONDĚLÍ...JÁ TO TAK NESNÁŠÍM KDYŽ K NÁM NĚKDO PŘILEZE,EŠTĚ K TOMU KOHO ANI NEZNÁM... :( JE TO HROZNÝ
JINAK VE ŠKOLE JE TO CELKEM HROZNÝ SAMÝ PÍSEMKY A TAK..
ROZHODLA SEM SE ŽE SE OBARVÍM NA TMAVĚ ČERVENO,MĚLA SEM TEĎKA TOTIŽ ZELENÝ MELÍR A JAK MÁM HNĚDÉ VLASY TAK MI TO EŠTĚ MUSELA ODBARVIT A JE TO BLONĎATÝ,TAK SE OBARVÍM CELÁ A ROZHODLA SEM SE,ŽE ZKUSÍM NĚCO NOVÉHO..TAK UVIDÍM,DOUFÁM ŽE TO BUDE DOBRÉ :))
TAK ZATÍM AHOJKY ;-)