Červenec 2012

Mňam... :O

25. července 2012 v 16:31 Obrázky

...Prázdniny...

25. července 2012 v 16:29 Deníček:-*
AHOJKY :)
TAK JAK UŽÍVÁTE PRÁZDNIN?JÁ CELKEM DOBŘE,BYLA JSEM NA TÁBOŘE,NA POUTI A POŘÁD JSEM NĚKDE S KAMARÁDKOU NEBO SE VÍDÁM I S JINÝMA LIDMA,TEĎ V NEJBLIŽŠÍ DOBĚ MĚ ČEKÁ "PRODLOUŽENÝ VÍKEND" DO ŠVÝCARSKA A HNED POTOM JEDU NA DOVOLENOU NA ŠUMAVU,...TAKŽE SRPEN MI UTEČE VELICE RYCHLE A TEĎKA TU BUDOU PRÁDZNINY V TELČI TAK TO JE FAJN :) AKORÁT TO POČASÍ,JE TO CELKEM SÍLA...VČERA NEJVÍC VEDRO A TEĎKA ZASE TY DEŠTIVÉ DNY,JE TO NA HOUBY :/
JINAK TEĎKA DU DO DEVÉTE TŘÍDY,ALE VŮBEC SI NA DEVÁŤÁKA NEPŘIPADÁM,PŘIPADÁM SI MALINKÁ,KDYŽ SI VZPOMENU ŽE ASI PŘED 5ti LETY BYLY NA NAŠÍ ŠKOLE DEVÁŤÁCI(HLAVNĚ KLUCI)TAK TO BYLY VYSOKÝ,VYSPĚLÝ,...KLUCI A TEĎKA TY CO TAM MÁME,TO JE ŠKODA MLUVIT...JE TO DIVNÝ,AŽ PAK NEBUDEM SPOLU,NEBUDU S LIDMA NA KETRÝ SEM SI ZVYKLA A S VĚTŠINOU BYLA 9 LET...A PAK TO VŠECHNO SKONČÍ :( NO ZATÍM TO RADŠI NECHCI MOC ŘEŠIT,ALE AŽ TO PŘÍDE,TO BUDE TĚŽKÝ :(


Jeden z mých nej..filmů

1. července 2012 v 9:36
AHOJ :)
JEDEN Z MÝCH NEJOBLÍBENĚJŠÍCH FILMŮ JSOU PIRÁTI Z KARIBIKU,NEJVÍC SE MI TAM LÍBÍ JACK SPARROW V PODÁNÍ JOHNYHO DEPPA...TEN FILM JE ÚŽASNEJ,JE TAM TOLIK NAPĚTÍ,A TAK...NEVIM JAK BYCH TO POPSALA ALE TEN FILM JE ÚŽASNEJ,TOLIK DOBRODRUŽSTVÍ...:)
JE TO ZÁROVEŇ I VTIPNÉ :)

Adele je těhotná! :D

1. července 2012 v 9:24 Celebrity
Jedna z nejpopulárnějších zpěvaček současnosti "je v tom"!
Zpěvačka hitovek jako "Rolling in the Deep" nebo "Someone Like You" dnes potvrdila, že čeká svého prvního potomka. Otcemdítěte je její přítel Simon Konecki.

Adele se s radostnou novinou pochlubila v blogu na svých webovkách. "S potěšením vám oznamujeme, že já a Simon očekáváme narození našeho prvního miminka! Chtěla jsem, abyste se tuhle novinku dozvěděli přímo ode mě. Respektujte ale prosím v tomto radostném čase naše soukromí. Samozřejmě jsme oba v sedmém nebi a na dítě se moc a moc těšíme!"

Zpěvačka se také svého přítele zastala. Podle zpráv médií totiž nebyl již několik let rozvedený jak tvrdil. Adele ale tvrdí, že ano a za prohlášeními Simona stojí. Pár si nedávno pořídil nové hnízdečko lásky - zámek v Sussexu v Anglii. Lidé blízcí Adele říkají, že si tento dům okamžitě zamilovala a unešená je hlavně z úžasného výhledu na moře.

Konečně prázdniny :*

1. července 2012 v 9:22 Deníček:-*
AHOJKY!OPRAVDU SE MOC OMLOUVÁM ŽE SEM TU HROZNĚ MOC DLOUHO NEBYLA,ALE POPRAVDĚ NĚJAK SEM NEMĚLA NÁLADU ANI NÁPADY CO SEM DÁT,JINAK KONEČNĚ UŽ NÁM ZAČALY PRÁZDNINY,VÍZO MI DOPADLO TAK,ŽE MÁM 2 TROJKY Z MATIKY A FYZIKY,NA TYHLE PŘEDMĚTY JÁ NIKDY NEBUDU!
TAK TEĎKA O PRÁZDNINÁCH JEDU NA JEDEN TÁBOR,POTÉ S RODIČEMA NA ŠUMAVU A UŽ SE NEJVÍC TĚŠIM AŽ BUDOU PRÁZDNINY V TELČI,JESTLI NĚKDO VÍ KDO TO JE,KDO TAK JE TO OBDOBÍ ASI 14TI DNŮ KDY SOU V TELČI NA NÁMĚSTÍ STÁNKY,KONCERTY NA ZÁMKU A TAK JE TO TO VŽDYCKY MOC SUPÉR,.. :)
A TAKY SE TĚŠIM AŽ POJEDU NA POUŤ DO VYDŘÍ A ZASE PO NĚJAKÉM ČASE UVIDÍM SVOJE PŘÍBUZNÉ... :D TAK SI TAKY M UŽÍVEJTE PRÁZDNINY :)