Srpen 2012

CARLY RAE JEPSEN A JUSTIN BIEBER VYDAJÍ DUET!

5. srpna 2012 v 10:54 Novinky o hvězdách
Tahle spolupráce dříve nebo později musela přijít, že? :)
Ano, je to potvrzené! Carly Rae Jepsen a Justin Bieber spolu připravují společnou pecku!

Písnička ještě nemá název ani datum vydání, ale Carly o ní už několikrát "špitla" novinářům. Žádné podrobné informace by ale na povrch vylézt v nejbližších týdnech neměly. Justin a Carly si totiž slíbili, že o spolupráci zatím nebudou mluvit.

Carly proslavil megahit "Call Me Maybe", o jehož nejmasivnější "šíření" se zasloužil Justin, když společně se svou přítelkyní Selenou a dalšími přáteli natočil funny video na tuhle pecku! Justinovi se songy od Carly moc líbí a nadané zpěvačce zase ty od Justina. Není proto žádným větším překvapením, že teď tahle dvojice spojí síly a představí nám společný duet. "Hotový "výrobek" nejspíše bude na světě nejpozději v září, kdy má Carly vydat svůj dlouhoočekávaný album.

P.S: Justin není jediným, s kým slavná zpěvačka na nejbližší dobu chystá duet. Natočená je již skladba s Redfooem z bláznivých LMFAO. Ta se jistě objeví i na albu! Ohledně spolupráce s Justinem se zatím neví, jestli to bude "albová pecka" nebo "jen" samostatný singl. Nejspíše se jí však fanoušci na desce také dočkají :)


Barevné kalhoty

5. srpna 2012 v 10:45 Móda
ČAUKY :)
NOSÍTE RÁDI NEBO LÍBÍ SE VÁM BARVNÉ KALHOTY?MĚ ANO,A NOSÍM HLAVNĚ TY ÚPLÉ,MÁM DOMA MODRÉ.ČERVENÉ,ZELENÉ A ČERNÉ :)
UŽ ANI RYFLE NĚJAK NENOSÍM,PŘEŠLA SEM CELKOVĚ NA TYTO DRUHY KALHOT :)
CO VY?LÍBÍ SE VÁM?
JAK TAK I KOUKÁM,NOSÍ JE I KLUCI...I HVĚZDY!
<3