Celebrity

Adele je těhotná! :D

1. července 2012 v 9:24
Jedna z nejpopulárnějších zpěvaček současnosti "je v tom"!
Zpěvačka hitovek jako "Rolling in the Deep" nebo "Someone Like You" dnes potvrdila, že čeká svého prvního potomka. Otcemdítěte je její přítel Simon Konecki.

Adele se s radostnou novinou pochlubila v blogu na svých webovkách. "S potěšením vám oznamujeme, že já a Simon očekáváme narození našeho prvního miminka! Chtěla jsem, abyste se tuhle novinku dozvěděli přímo ode mě. Respektujte ale prosím v tomto radostném čase naše soukromí. Samozřejmě jsme oba v sedmém nebi a na dítě se moc a moc těšíme!"

Zpěvačka se také svého přítele zastala. Podle zpráv médií totiž nebyl již několik let rozvedený jak tvrdil. Adele ale tvrdí, že ano a za prohlášeními Simona stojí. Pár si nedávno pořídil nové hnízdečko lásky - zámek v Sussexu v Anglii. Lidé blízcí Adele říkají, že si tento dům okamžitě zamilovala a unešená je hlavně z úžasného výhledu na moře.

Zac Efron se nepovažuje za idola

6. dubna 2012 v 13:04
Přesto, že po něm šílí holky z celého světa, hvězda filmu Muzikál ze střední nechápe, proč je kolem něho takový rozruch.
"Nedokážu říct, jaké to je být idol, protože já se za žádného idola nepovažuji. Nesnáším to slovo. Nemám ho rád. Všude vás to pronásleduje, ale nezasloužíte si to. Je to jako Proč? Jsem to jenom já. Jsem prostě Zac. Jenom Zac."

Mezitím 24-letý herec přiznává, že si pokaždé pečlivě kontroluje kapsy poté, co mu náhodou z kapsy vypadl balíček kondomů na červeném koberci při premiéře filmu Lorax, kde Zac nadaboval hlavní postavu Teda Wigginse.

Zac, který podle všeho randí s herečkou Lily Collins (film Sněhurka - v kinech od 5. 4. 2012), řekl v jedné televizní show: "Nikdy jsem si před vstupem na červený koberec neprohlížel kapsy, ale po tom trapasu jsem s tím začal!"
Alespoň je ale hrdý na to, že neúmyslně propagoval bezpečný sex. A dodává: "Je to skvělé poselství přidané k mnoha z filmu."

Rihanna a Chris Brown zase spolu?! :O

11. března 2012 v 8:49
Válečná sekyra je zakopaná. Rihanna a Chris Brown představují nový společný remix písniček Turn Up The Music a Birthday Cake. Poslechni si je!
Rihanna a její bývalý přítel Chris Brown se rozhodli pro společnou předělávku písniček "Birthday Cake" a "Turn Up The Music". Zatímco ´Birthday Cake´ patří Rihanně a Chris ji v nahrávce ´podporuje´, u ´Turn Up The Music´ je to obráceně. Zdá se, že Riri a Chris opět fungují bok po boku, alespoň co se pracovní stránky týká.

Chris dostal dokonce pozvánku na zcela soukromou oslavu Rihanniných narozenin, takže to vypadá, že aféra z roku 2008, kdy Chris Rihannu fyzicky napadl, je odpuštěná. Je to ale dobře také pro Riri?

One Direction

4. února 2012 v 14:40
ZNÁTE TYHLE HOŠANY?TEĎKA SOU NEJVÍC POPULÁRNÍ,A OSU KRÁSNÝ(TEDA SKORO VŠICHNI)
MĚ SE CELKEM LÍBÍ...A VÁM?

Monster High

5. listopadu 2011 v 17:23
AHOJ!EWA FARNA PODLE MĚ JE ČÍM DÁL VÍCE POPULÁRNÍ JAK V ČESKU TAK V POLSKU,TEĎKA UVÁDÍ PANENKY OD MATELA MOSTER HIGH A MÁ KNIM SAMOZDŘEJMĚ I PÍSNIČKU A TAHLE PÍSNIČKA SE MI V CELKU LÍBÍ ALE LÍBÍ SE MI JUEN V POLŠTINĚ :)

Selena Gomez:Kvůli lásce se už nezmění

20. srpna 2011 v 22:18
Star se už jednou přihodilo, že se kvůli své lásce začala chovat jinak. Kvůli Justinovi to ale nebylo!
Selena (19) se jednou v životě nechala svou láskou unést na tolik, že dělala jen to, co se jejímu tehdejšímu klukovi líbilo. "Nebyla jsem sama sebou," svěřuje své zkušenosti: "Oblékala jsem se tak, jak si on přál, říkala jen to, co ho bavilo poslouchat a nebyla jsem schopná cokoli rozhodnout bez toho, abych se s ním poradila. Všichni moji kamarádi ho nenáviděli, ale já jsem je neposlouchala. Říkala jsem si, že do našeho vztahu nevidí!"

"Vždycky jsem musela být perfektně upravená, nikdy jsem se před ním neukázala v teplácích, i když je naprosto zbožňuju. Nemohli jsme si koupit jídlo, pokaždé jsme museli jíst ve vybrané restauraci," vzpomíná ´kouzelnice z Waverly´: "Málo jsem se smála, protože výbuchy smíchu byly podle něj neurvalé a nikdy jsem se na party nemohla spontánně zvednout a začít tančit, protože by ho to urazilo. Nedělala jsem nic z toho, co mám ve skutečnosti ráda."

Šílené! Takhle to šlo celý jeden rok až do té doby, než se přítel se Sel začal nudit: "Byla jsem to jen já, kdo se snažil být perfektní. Jemu na mých názorech nezáleželo a dělal si co chtěl." Jen pár dní po rozchodu si zpěvačka uvědomila, že vůbec nebyla sama sebou a zařekla se, že už nikdy nedopustí, aby jí kdokoli změnil.

Joe Jonas-návrhář ou

10. července 2011 v 9:55

Stejně jako spousta jiných Disney stars (Demi Lovato,Selena Gomez atd.) i prostřední z Jonas Brothers touží po své vlastní fashion kolekci.


Joe si zajel do italského Milána na tamní největší svátek módy, Fashion Week. Navštívil spoustu přehlídek pánského oblečení těch nejlepších značek, nejvíc mu prý ale učaroval Calvin Klein.

Joe navíc přiznal, že právě pod štítkem CK by rád navrhl vlastní módní řadu: "Zašel jsem na přehlídku Calvina Kleina a zjistil jsem, že všechno jejich oblečení je naprosto cool a jejich fashion show byla velmi zábavná. Nakonec jsem se seznámil s několika lidmi z vedení. Řekl jsem jim, že mě móda zajímá a že bych rád jednou navrhl vlastní kolekci a oni mi odpověděli: ´Proč ne hned?´. Takže se už moc těším, co z toho vznikne."

Joe se zajímá o módu od malička a je pro něj velmi důležité být vždycky IN. Na druhou stranu ale tvrdí: "Musím se ve svých věcech vždycky cítit pohodlně. Kdybych byl napresovaný v super úzkých džínách, které by mě všude tlačily, tak bych si připadal jako blbec, i kdyby byly super moderní!"

Snoop Dogg chce vydat svůj slovník

10. července 2011 v 9:53
'Doggtionary' - to je to, po čem teď Snoop Dogg touží nejvíc. Copak má pocit, že mu nikdo nerozumí?
Slovník řeči Snoop Dogga! Tak nějak si to asi rapper představuje. Chce v něm vydat slova a fráze, které používá ve své běžné řeči.

"Používat svoje vlastní slova je jako droga. Hraju si s podstatnými jmény, s příslovci… dávám je do souvislostí, jak se mi to líbí. I lidem se to líbí, jenže než si zvyknou, tak mi nerozumí," vysvětluje rapper, který je známý svým ´vlastním jazykem´.

"Chci v 'Doggtionary' uvést všechny fráze, které mám rád. Hodně je používám i ve svých textech, takže teď budou jasné úplně každému. Myslím, že se to chytne!" dodává sebejistě.

Tak uvidíme, jestli se za pár let už nebude mluvit ´english´, ale ´doggish´...

Lukáš Adamec=Superstar

10. června 2011 v 17:29
TAKŽE..ASI SKOORO KAŽDÝ Z VÁS UŽ VÍ,ŽE LETOŠNÍ ČESKOSLOVENSKOU SUPERSTRA VYHRÁL LUKÁŠ ADAMEC...A PODLE MĚ JE TO DOBŘE...MINULE TO VYHRÁL ČECH A TEĎKA SLOVÁK...VE FINÁLE BYL S GABRIELOU GUNČÍKOVOU,KTERÝ SEM FAKT MOC FANDILA...A K TOMU JSOU S LUKÁŠEM VELMI DOBŘÍ KÁMOŠI...A Z PENĚZ KTERÝ VYHRÁL JÍ DÁ 1 DESETINU..COŽE JE FAKT ÚŽASNÝ...

Debbie točila klip

10. června 2011 v 17:21
Zpěvačka Debbi se pustila do natáčení dalšího klipu, tentokrát k singlu La La.
Singl je samozřejmě součástí Debbiina alba Touch The Sun. Jak sama Debbi prozradila důvod, proč zrovna tohle video, má prý tuhle písničku moc ráda.


Klip vznikal po dva dny na jezeře Lhota nedaleko Prahy pod režijní taktovkou Jonáše "Lipa" Červinky, který je podepsán i pod klipy Marka Ztraceného nebo Tomáše Kluse.
Kamery se tradičně ujal talentovaný kameraman Marek Dvořák. Hlavní roli si ve tříminutové roadmovie si zahrála kromě Debbi i překrásná žlutá Felicie - sportovní kabriolet z šedesátých let.

 
 

Reklama